Opakowania jubilerskie | Ekspozytory do biżuterii | Opakowania ekskluzywne
english|russian
   
O nasReferencje Promocje
OfertaAktualnościKontakt
 
      Oferta

Opakowania tekturowe

Pudełka tekturowe ozdobne

Specjalnością Mares Packaging Co. są ekskluzywne opakowania i opakowania do biżuterii. Wiele z nich to opakowania tekturowe - klejone jednoczęściowe, dwuczęściowe oklejane atrakcyjnymi, kolorowymi papierami, ze sprytnymi zamknięciami na magnes, również opakowania bezklejowe. W ofercie Mares Packaging Co. znajdziecie Państwo eleganckie opakowania tekturowe, które doskonale zaprezentują państwa produkt. Pudełka standardowe dostępne w bardzo krótkich terminach.

Opakowania tekturowe na zamówienie

Wykonywane na Państwa zamówienie i do konkrentnego produktu. Z tektury zapewniającej odpowiednią sztywność i solidność. Oklejane papierami o różnorodnej fakturze i kolorystyce. Podobnie jak pozostałe opakowania tekturowe możliwości nadruków na opakowaniach są nieskończone. W pełni ekologiczne pudełka, które zyskują na popularności.

Torebki ozdobne papierowe

Torebki i torby papierowe to użyteczne uzupełnienie każdego opakowania. To dobry nośnik marki, są przyjazne środowisku, są bardziej eleganckie niż torebki foliowe. Polecamy szczególnie eleganckie torebki serii TC.UWAGA! Nazwy firm, loga, nazwy wyrobów, wzory użytkowe oraz inne elementy graficzne prezentowane na naszej stronie czy wyrobach umieszczonych na niej są własnością firm zamawiających, a ich prezentacja na stronie www ma charakter informacyjny.
 
Copyright by MARES PACKAGING Co. Sugestie dotyczące strony