Opakowania jubilerskie | Ekspozytory do biżuterii | Opakowania ekskluzywne
english|russian
   
O nasReferencje Promocje
OfertaAktualnościKontakt
 
      Oferta

Opakowania i ekspozytory do biżuterii

Pudełka do biżuterii

Opakowania do biżuterii - oferujemy ekonomiczne i eleganckie pudełka tekturowe lub plastikowe, aż po najbardziej ekskluzywne opakowania drewniane i ze skórek ekologicznych, które będą doskonale prezentować Państwa najcenniejsze, jubilerskie dzieła.

Oferujemy również opakowania produkowane na indywidualne zamówienia - ekskluzywne pudełka na prezenty, pudełka na gadżety reklamowe, etui na medale, upominki, nagrody, zestawy kolekcjonerskie, numizmaty i na wiele innych produktów.

Projektujemy opakowania od podstaw, jak również adaptujemy gotowe pudełka wykonując wypełnienia z wielu materiałów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również usługę nadruku na opakowania.

Opakowania jubilerskie możecie Państwo obejrzeć w naszym katalogu internetowym.

Ekspozytory do biżuterii

Ekspozytory jubilerskie służą do prezentacji biżuterii - popiersia na naszyjniki, stojaki i kasety na kolczyki i pierścionki tworzą wystawy salonów jubilerskich, prezentując wszystkie wyroby jubilerskie. Zapraszamy do zapoznania się ze standardową ofertą w katalogu internetowym. Wykonujemy również ekspozytory jubilerskie na indywidualne zamówienia.

Ekspozytory jubilerskie możecie Państwo obejrzeć w naszym katalogu internetowym.

  • stojaki na kolczyki
  • tacki podawcze
  • popiersia do biżuterii
  • kasety na pierścionki, kolczyki
  • stojaki na łańcuszki, bransolety
  • stojaki na pierścionki
  • kasety na zwieszki

Walizki i kufry aluminiowe na wyroby jubilerskie

Kufry, kasetki i walizki aluminiowe zapewniają profesjonalny i bezpieczny transport oraz prezentację Państwa produktów. Każda walizka, kufer i kasetka wykonany jest na indywidualne zamówienie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno kufry na kasety jubilerskie jak i walizki na narzędzia lub przyrządy pomiarowe.

Eleganckie walizki aluminiowe możecie Państwo obejrzeć w naszym katalogu internetowym.

Środki do pielęgnacji biżuterii

W Mares Packaging Co. kupicie Państwo również środki Hagerty - do czyszczenia biżuterii, sztućców lub innych wyrobów ze srebra lub złota oraz kamieni szlachetnych. Zarówno ściereczki jak i środki chemiczne oraz pokrowce na sztućce lub wyroby jubilerskie.

Zapraszamy do obejrzenia krótkich filmów pokazujących możliwości środków Hagerty.UWAGA! Nazwy firm, loga, nazwy wyrobów, wzory użytkowe oraz inne elementy graficzne prezentowane na naszej stronie czy wyrobach umieszczonych na niej są własnością firm zamawiających, a ich prezentacja na stronie www ma charakter informacyjny.
 
Copyright by MARES PACKAGING Co. Sugestie dotyczące strony